Träningstider

Aikido

TISDAG
Nybörjare & grundträning1800 - 19:00
Alla19:00 - 20:30
TORSDAG
Bokken & jo18:00 - 19:00
Alla (även nybörjare)19:00 - 20:30
LÖRDAG
Alla (även nybörjare)12:30 - 14:00

Boxning

MåNDAG
Ungdom Nybörjare I17:00 - 18:00
Ungdom Mellangrupp18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00- 21:00
TISDAG
Nybörjare Vuxna 18+17:00 - 18:00
Vuxen Forts. 18+18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00 - 20:30
ONSDAG
Ungdom Nybörjare I17:00 - 18:00
Ungdom Mellangrupp18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00 - 21:00
TORSDAG
Nybörjare Vuxna 18+17:00 - 18:00
Vuxen Forts. 18+18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00 - 20:30
FREDAG
Nybörjare Vuxna 18+17:00 - 18:00
Mellangrupp Vuxna 18+18:00- 19:00
Vux. forts./Avanc. 18+19:00 - 20:30

Gym

Gymtiderna är samma som Enighets öppettider (se längst ner på sida)
Vi har öppet sju dagar i veckan, särskilda tider gäller sommarmånaderna juni-augusti.
”Röda dagar” stängt.


Iaido

MÅNDAG
Alla18:00 - 19:30
LÖRDAG
Gemensam Träning11:00 - 12:00

Judo

MÅNDAG
Barn 18:00-19:00
Barn 19:00-20:00
ONSDAG
Barn 18:00-19:00
Barn19:00-20:00

Ju-Jutsu

TISDAG
Alla18:00 - 19:30
Avancerade19:15 - 20:45
TORSDAG
Alla18:00 - 19:30
Nybörjare och Gulbältare19:15 - 20:30
FREDAG
Träning för alla grupper17:30 - 19:30

Karate

MÅNDAG
Forts 8- 12 år 8- 1 kyu17:00 - 18:00
9- 4 kyu18:00 - 19:30
Bruna + Svarta19:30 - 21:00
TISDAG
Nybörjare barn 8-12 år 17:00 - 18:00
Forts 8- 12 år 18:00 - 19:00
Nybörjare Vuxna19:00-20:00
Alla, ej barn20:00 - 21:30
ONSDAG
Forts 8- 12 år 8- 1 kyu17:00 - 18:00
9- 4 kyu18:00 - 19:30
Bruna + Svarta19:30 - 21:00
TORSDAG
Nybörjare barn 8-12 år 17:00 - 18:00
Forts 8- 12 år 18:00 - 19:00
Nybörjare Vuxna19:00-20:00
Alla, ej barn20:00 - 21:30
FREDAG
9- 4 kyu17:00 - 18:30
Bruna + Svarta18:30 - 20:00
LÖRDAG
Nybörjare Vuxna12:00-13:00
Alla, ej barn13:00 - 14:30

Kendo

TISDAG
Nybörjare18:00 - 19:00
Gemensam Träning19:00 - 21:00
TORSDAG
Nybörjare18:00 - 19:00
Gemensam Träning19:00 - 21:00
LÖRDAG
Gemensam Träning09:30 - 11:00

Kickboxning

MåNDAG
Nybörjare 18:00 - 19:00
Mellangrupp + Avancerade19:00 - 20:00
ONSDAG
Nybörjare18:00 - 19:00
Mellangrupp + Avancerade19:00 - 20:00
FREDAG
Nybörjare18:00 - 19:00
Mellangrupp + Avancerade19:00 - 20:00

Taekwondo

MåNDAG
Barn Nybörjare 17:00 - 17.45
Barn Gult bälte & uppåt17:50 - 18:35
Barn Gult bälte & uppåt18:40 - 19:25
Vuxna alla19:30-20:30
ONSDAG
Barn Nybörjare 17:00 - 17.45
Barn Gult & Grönt bälte17:50 - 18:35
Barn Gult & Grönt bälte18:40 - 19:25
Vuxna alla19:30-20:30
FREDAG
Barn Nybörjare 17:00 - 17.45
Barn Gult bälte & uppåt17:50 - 18:35
Barn Gult bälte & uppåt18:40 - 19:25
Vuxna alla19:30-20:30

Thaiboxning

TISDAG
Nybörjare17:30 - 18:30
Fortsättare18:30 - 20:00
TORSDAG
Nybörjare17:30 - 18:30
Fortsättare18:30 - 20:00
LÖRDAG
Nybörjare10:00 - 11:00
Fortsättare11:00 - 12:30